Login · Register
Máj 23 2024 23:39:57
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Záhada čiernookıch detí
Tajomstvo čiernookıch detí preniklo na svetlo sveta v roku 1998, keď novinár Brain Bethel napísal o incidente s dvoma čiernookımi deťmi. Raz, keď oddychoval na parkovisku, priblížili sa k jeho autu dvaja chlapci. Bethel uviedol, že boli otravní, opakovane žiadali, aby ich odviezol domov pre peniaze do kina. Bethel uviedol, že cítil akoby ním niečo preniklo a nútilo ho otvoriť dvere. Avšak, keď sa im pozrel do očí, ktoré boli čierne bez dúhovky a bielka, ostal ochromenı strachom.
ďalší Slovák inzeruje: Predám lietajúci koberec a metlu, rıchlosť 1800 km/h!

BRATISLAVA - Aj keď inzerát Slováka, ktorı ponúkal na internete stroj času, už stiahli, ešte stále si majú ľudia možnosť zakúpiť iné veľmi lákavé dopravné prostriedky. Minulı mesiac ich dal do ponuky istı Žilinčan, ktorı za ne ani nepıta veľa peòazí. Lietajúci koberec a metla z Harryho Pottera by tak mohli byť dostupné skoro každému. Máte záujem?
rajčiak
Hypermarketové rajče

Rajče se sklízí ještì zelené. Pak je uloženo do velkoskladù, kde je podchlazeno pøi teplotì do deseti stupòù. Cílem je zpomalit proces dozrávání o zhruba dva tıdny a tím oddálit krajní termín ideální konzumace.
Jenže následnı osud rajčete je mnohem závažnìjší a také ménì známı. Aby byla rajčata zbavena eventuelních bakterií, projdou chlorovou koupelí. I když v ní pobudou jenom dvì minuty, pøesto část této tekutiny vstøebají.
Absorpce se usnadòuje zejména tehdy, je-li na nìkterém místì porušena slupka.
Pak pøichází dvou až tøítıdenní pobyt v komoøe pro dozrávání. A právì v tomto ovzduší naplnìném etylénovım plynem nabírá rajče, podobnì jako mnohé další plody, charakteristickou barvu.
Doporučuje se, aby tato fáze zrání nepøesáhla 72 hodin, protože pak by se na plodech mohly objevit houby. Jenomže toto doporučení je velmi často porušováno, protože je tøeba dosáhnout pøijatelné barvy u plodù sklízenıch ve stále ranìjší fázi vıvoje, čili zelenìjší a zelenìjší.
Nyní začíná kosmetická fáze celého procesu. Aby rajče vypadalo lépe a lákavìji, využívá se umìlého barviva. Než se rajčata vydají na pulty obchodù, je jim do kùže vstøíknuto barvivo, které jim dodá jednotnı vzhled.
Ještì než se rajče dostane na náš stùl a døív než je položeno na pult, musí projít další procedurou, voskováním. Tím se zabrání vypaøování vody, scvrkávání a vráskám a dužina rajčete se uchová tak dlouho, jak je to jen možné.
Nìkteré deriváty voskù jsou z petroleje a další mohou bıt pro zjemnìní # obohaceny mıdlem.
O tom, co jíme, rozhodujeme sami.
Fuj - a to nám dávají bez ostychu.
Já vìdìl, proč se plahočím, proč ohıbám høbet na zahrádce ... ať žije zlatı venkov !!!!!!! a domácí zahrádky !!!!!!!
Tak " dobrou chuť " ....... brrrrrrrr .......
piesok famozne
ako na klišta
schválne koľko prejdeš metrov
http://www.r2d2.euweb.cz/animace/navrat_domu.swf))
kruhy a obilie
meditacia
tajomstvo priťažlivisti
Budete po vysadení HAK plodná?
Hormonálna antikoncepcia je dnes bežnou súčasťou života mnohıch žien. Niekedy ženy užívajú pilulky aj niekoľko rokov v kuse. Keď však príde čas na založenie rodiny, žena hormonálnu antikoncepciu vysadí a čaká, že príde tehotenstvo. To však môže trvať rôzne dlho
Antikoncepcia: čo najhoršie vám môže privodiť?
O pôsobení hormonálnej antikoncepcie na ženskı organizmus sa o napísalo všeličo. Zástancovia tohoto spôsobu ochrany pred neželanım tehotenstvom vyzdvihujú mnohé pozitívne účinky. Odporcovia zase poukazujú na negatíva, ktoré vyvoláva.