Login · Register
Máj 23 2024 23:25:17
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Smútok pod kontrolou
Nadin príbeh
Naďa je úspešná mladá žena, ktorá pracuje vo vedúcej funkcii. Má milujúceho manžela a dve zdravé detičky, z ktorıch jedno je už školopovinné. Do rodinnej vıbavy patria aj dve super staré mamy, vždy ochotné pomôcť, pes, mačka a peknı dom na okraji mesta. Poviete si, šťastná to žena. Lenže asi pred rokom Naďa začala mať pocit, že niečo nie je v poriadku. Že bıva akosi prirıchlo a pričasto unavená. Aby sa rozptılila a trochu povzbudila, rozhodla sa vrátiť k svojmu koníčku z detstva a začala navštevovať hodiny klavíra. Myslela si, že do stereotypného života zamestnanej ženy, manželky a matky tak vnesie trochu radosti. Na chvíľu to naozaj pomohlo, ale potom sa únava ozvala znova.
posledná šanca získať talizman
Dávam na známosť ,že do 24.03.2013 sa uzatvára zoznam záujemcov o talizman/Radosti a pokoja-čítajte na ľavo môj talizman/ obrázok medovı sloník.ďakujem
Zázračná kyselina listová
Dokáže zabrániť vzniku päťdesiat až sedemdesiat percent rázštepov nervovej trubice. No užívať ju musíte začať už dlhšie pred otehotnením.
MED ALEBO JED? POZOR NA KRAJINU PÔVODU!
Nedávajte malım deťom med, najnebezpečnejší je pre ne počas prvıch šiestich mesiacov života. Vám môže ublížiť ten, ktorı k nám dovezú z cudziny. Prečítajte si na etikete miesto pôvodu alebo si radšej nájdite vlastného včelára!
zvietatká vtipne
odvaha
Jeden z najuznávanejších vedcov, vzor mnohıch študentov, Benjamín Carson raz povedal - Sme schopní prevziať kontrolu nad vlastnım životom.

Nad tımito jeho slovami som už dlhšiu dobu premıšľala, a tak som sa rozhodla napísať pár riadkov ohľadom tejto, pre mnohıch ľudí veľmi dôležitej veci, s ktorou sa môžeme často stretávať.

Pod slovami odvaha či pevná vôľa si asi väčšina z nás predstaví obetavıch študentov, putujúcich za vlastnım životnım cieľom, ktorí sú preò ochotní obetovať veľa času či námahy.Myslím si, že odvaha a pevná vôľa je veľmi dôležitá.Veď koľko je dnes vedcov, vıbornıch odborníkov v ktorejkoľvek oblasti, ktorí nemali nadpriemerné IQ či pamäť? No vďaka viere vo vlasné schopnosti, pevnej vôli a v mnohıch prípadoch aj v dôvere v Boha sa z nich stali dôležité osobnosti dnešnej modernej spoločnosti, ktoré toho dokázali vo svojom živote veľmi veľa. Je dôležité, aby človek v prvom rade nepodceòoval svoje schopnosti a danosti. Určite v živote každého jedného z nás prídu chvíle, kedy si budeme musieť niektoré veci jednoducho odoprieť, no je to súčasťou nášho života a určite nám to vo veľkej miere prospieva./autorashley2009
vtip
Raz takto debatoval na nebi Boh so Svätım Petrom:
- Peter, tohto roku je tu hrozná nuda... Nemáš nejakı nápad?
- čo takto nejakú dovolenku? - navrhuje Peter - Na Saturne je teraz pekne.
- Nie, tam sa mi nechce. Tá príšerná gravitácia na veľmi unavuje.
- Tak niečo ľahšieho. čo tak Merúr?
- Tam sú zase ukrutné horúčavy...
- Tak niečo medzi... povedzme Zem.
- Len to nie! Tam sa hrozne šíria klebety. Pred dvoma tisícmi rokov som sa tam zabudol s jednou židovkou a doteraz si o tom rozprávajú!

Ospravedlnujem sa ak som niekoho poburila

Trochu srandy
Jeden maly chlapecek se vzdy pred spanim peclive modlil. Jednou si tatinek rekl, ze si synkovu modlitbu poslechne. Tak vecer zastavil s uchem na dverich. Synek odrikal Otcenas a pote: "Dobrou noc, tati, dobrou noc, mami, dobrou noc babi, sbohem dedo." Druhy den dedecek umrel a tatinek si vzpomnel na divnou modlitbu a velice ho to prekvapilo. Proto se vecer zase zastavil u dveri a poslouchal: "Dobrou noc, tati, dobrou noc, mami, sbohem babi." A dalsi den umrela i babicka. Tatinkovi uz se to vubec nelibilo, a o to vice ho sokovala vecerni modlitba: "Dobrou noc, mami, sbohem, tati." Druhy den se probudil zpoceny a nervozni. Cely den v praci se silene nervoval, kdy ho co potka. Odpoledne dorazil domu s ulevou, ze den ve zdravi prezil. Manzelka si vsimla jeho nervozity a ptala se ho, jaky mel den. Kdyz ji odvypravel o te spouste prace, tak ona: "Ja taky mela dneska honicku. Jo, a slysel s uz, ze umrel postak?
Medziľudské vzťahy
Túto tému som si vybral pretože po prečítaní tohto vıroku sa ma zmocnilo hneď viacero myšlienok. čo si ľudia predstavujú pod pojmom bohatstvo? Je bohatstvo len niečo materiálne? čo sú to medziľudské vzťahy a sú vôbec dôležité
Priateľstvo /autor Lopo
čo je to priateľstvo? Podľa mòa je to pre každého človeka potrebnı pocit. Práve priateľstvo ako jeden z najvzácnejších citov hneď po láske, ma dávať pocit istoty, dôvery a malo by aj dodávať sebavedomie, pretože človek by mal vďaka priateľstvu byt istı, že za nim niekto stoji, že ma vo svojich rozhodnutiach v rozličnıch životnıch udalostiach kde hľadať oporu, a ma komu dôverovať aj v tıch najhorších životnıch nástrahách.
dar-schopnosti