Login · Register
Máj 23 2024 22:37:16
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Má dátum narodenia vplyv na,,,,,,,,,?
čísla vášho dátumu narodenia obsahujú sily, ktoré vám môžu vyvolávať stres. Tieto čísla ovplyvòujú vaše city, nervovı systém a celkovı zdravotnı stav. Preto je potrebné zistiť problémy čo najskôr a uvoľniť všetku nahromadenú energiu formou relaxačnıch cvičení, či fyzickıch alebo tvorivıch aktivít./autor ana bel
Chcete geniálne dieťa? Zbavte ho čísel 3, 6 a 9
pokračovanie,,,,,
Chcete geniálne dieťa? Zbavte ho čísel 3, 6 a 9
Rovina vízie - keď chıba 3, 5, 7
Ženy s touto rovinou majú nadprirodzenú schopnosť vidieť do budúcna, no väčšina z nich nemá o svojej schopnosti ani tušenia, no i napriek tomu ju intenzívne využíva. S rovinou vízie si staviate za cieľ ideály a idete za nimi, aby ste zlepšili svoj vlastnı život a život svojej rodiny.

2
Aj keď sa to na prvı pohľad nezdá, máte aj neuveriteľnú emocionálnu silu a odvahu.
Dokážete na svojich víziách, ktoré vás posilòujú veľmi lipnúť, a to až tak, že zanedbávate svoje telo. Nikdy nepochybujete o správnosti svojho konania a všetko ostatné je pre vás druhoradé. Máte obrovskı potenciál, ale záleží vždy len na vás, či ho využijete pozitívne alebo negatívne. Bohužiaľ sa stáva, že nie vždy ho využijete konštruktívne.
Ženy, ktoré tento potenciál zneužijú, svojou voľbou premárnia vlastnı život. Ako milenky dokážete byť veľmi vnímavé k potrebám partnerov a ohľaduplné k ich citom. Nestaráte sa o to koľko dávate, ak máte pocit, že za svoje snaženie tiež toľko získate.
K ľuďom, ktorı sú pre vás dôležití, viete byť veľmi veľkorysé, čo bohužiaľ druhí často zneužívajú.
12 vitamínov pre krásnu pleť
Vitamíny A, E, C, F, beta karotény sú najlepšie v boji proti vráskam
Kedysi sa používali kvôli ich ochrannım a hojivım vlastnostiam a tiež preto, že dodávali pleti pružnosť. Je známe, že tieto vitamíny odďaľujú vznik vrások a naprávajú pokožku do håbky.
humor
Vitamíny pri diete
Vitamín A – zaháòa únavu a ochráni vás pred infekciami. Nájdete ho v špenáte, mrkve, kapuste, masle aj vo vaječnom žåtku. Je rozpustnı v tukoch.
Vitamíny skupiny B – brzdia stres a prejedenie, podporujú metabolizmus. Organizmu ich dodáte prostredníctvom strukovín, ovsenıch vločiek, zeleniny, mliečnych a celozrnnıch vırobkov, kvasníc.
Vitamín C – útočí na tukové zásoby a zabraòuje ich ukladaniu, posilòuje imunitu a je dôležitım antioxidantom. Jeho zdrojom sú napríklad citrusové plody, paprika, šípky, surová a kyslá kapusta, zemiaky, fenikel, žerucha.
Vitamín D – podporuje vstrebávanie vápnika, ktorı je overenım tukožrútom. Nájdete ho v makrele, tuniakovi, vo vaječnom žåtku, v mlieku a masle. Tvorí sa v koži prostredníctvom slnečného žiarenia – využite preto slnečné dni na príjemnú prechádzku.
Vitamín E – účinnı antioxidant, chráni bunky, pozitívne vplıva na trávenie a metabolizmus. Telu ho dodáte v podobe listovej zeleniny, orechov, rastlinnıch olejov a celozrnnıch vırobkov.
3 najúčinnejšie diéty
Prečo by ste sa mali púšťať do každej, o ktorej sa dočítate, keď si hneď môžete vybrať tie najlepšie /zdroj ALENA JURISOVÁ,
5 najhlúpejších tvrdení o cvičení
Prečítajte si viac
Ako zdravo pribrať
Nie je priberanie ako priberanie. Ak ste mali možnosť prečítať si náš článok o tom, ako vyzerajú nezdravo chudí ľudia tak ste zistili, že aj keď obliekate konfekčnú veľkosť 36 (napr. dámy) tak to neznamená, že vaša chudosť je zdravá alebo dokonca estetická. Práve naopak sa čoraz častejšie v praxi stretávame so skrytou obezitou, ktorá je rovnako riziková ako obezita, ktorú je jasne vidieť.
FARBA moču rozhoduje /poslala Ing Vanková
o všetkom, mäso patrí do piva a pozor na zelenı čaj!
Džúsy, minerálky, nealkoholické nápoje, pivo, toniky, čaje, káva a ďalšie. To všetko sú druhy tekutín, s ktorımi sa nestretávame len v lete, ale počas celého roka. Ktoré nápoje by sme mali najviac preferovať? A kedy vieme, že máme v sebe dostatok tekutín a naopak?
Peknı príbeh
Raz, ked som bol nováčikom na strednej škole, uvidel som chalana z
našej
triedy, ktorı išiel zo školy. Volal sa Kyle. Vyzeralo to, že nesie
domov
všetky svoje učebnice. Myslel som si: Kto by odnášal v piatok
všetky knižky?