Login · Register
Jún 13 2024 21:11:26
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


ako na fujky v domácnosti
mravce šváby a iná pliaga
Preposlané,ale zaujímavé
Kniha. Nežiaduci účinok: SMR
Kúpila som si ju a je to zaujímavé čítanie. Jana Repáková
Johnovi Virapenovi sa to podarilo, čím len dokázal, že téma, o ktorej
sa rozhodol písať a zasvätiť jej život, je vısostne aktuálna a pre
ľudí zaujímavá.
Jeho bestseller Nežiaduci účinok: Smrť je šokujúcim priznaním bıvalého
riaditeľa farmaceutického priemyslu, ktoré odhaľuje zločiny páchané
dennodenne v odvetí, ktoré by sa malo starať o zdravie ľudí.
A keďže John Virapen bol hosťom na tohtoročnej Bibliotéke, niet divu,
že som neodolal jedinečnej príležitosti spraviť s ním rozhovor.
Dávam do pozornosti!!!!!
Tak ako mi to prišlo .Upozornenie!
úžasnı herbár
červenı bod tomuto človeku-dúfam ,že kontakt bude užitočnı
Talizman teraz aj pre Vás
Toto je môj talizman ,ktorı som dostala pred 3/4 rokom z ritualu radosti a všetky neduhy ,ktoré som chcela odstrániť, už odstránené sú. Myslím to skutočne úprimne a som zaòho veľmi vďačná. Mne veľmi pomohol a teraz je tu možnosť aby aj vy ste mali svoj talizman. Záujemcovia píšte na -/sofa7@pobox.sk /-ja Vám talizman ak chcete sprostredkujem . Talizman má teraz vınimočnú cenu -7 -€,

Toto je môj talizman
čítajte viac a podmienkyVRELO DOPORUčUJEM!!!!! KOLAPS
Táto hra má neskutočnı potenciál,,,,je to komédia o Dvoch hercoch ,ktorı na javisku podavajú neskutočnı vıkon.KOLAPS-treba vidieť /http://kolaps.me/
STRAŠNEE
Zmena statusu
Autor: Jakub Petraník
zdielam a je mi do placu: ... Autor: Mirka Abelova: "Bola som v lekárni po lieky kamarátovi. Predo mnou v rade stala starká, s receptom a kartičkou poistenca v ruke. Tenkım hláskom sa spıtala lekárničky, koľko tie lieky budú stáť. 12.60 - znela odpoveď. Koľko? 2.60? Spıtala sa nahluchla babka. Nie, teta, nie 2.60, ale 12.60. Starká zostala stáť, sklonila hlavu. V ruke ten recept a kartička poistenca. Tak čo, chcete tie lieky? - spıtala sa nevrlo lekárnička. Stará pani sa len potichu otočila, povedala ďakujem a pomaly vyšla von. Zaplatila som svoje lieky a keď som vychádzala pred lekáreò, našla som ju sedieť na stoličkách, čo tam sú a plakať. Potichu, poriadne sa zadusajuc. -Pani, čo sa deje, potrebujete pomôcť? - pıtam sa. Nie, ďakujem, len som si prišla vybrať lieky a nemôžem si ich dovoliť. Plač. Áno. Som hlúpa a možno debilná, že sama s R. pomaly nemám čo žrať. Ale tıch 12 eur, ktoré som s òou pri okienku za lieky zaplatila, boli dobre využité. Pani sa rozplakala opäť, tentoraz ale asi z vďaky. Pıtala si odo mòa adresu, že ona si niekde požičia a tie peniaze mi pošle. Odmietla som. A MOJA OTAZKA AJ DOVOD, PRECO TOTO VLASTNE TU PISEM JE: AKO MOZE TENTO NAS SOCIALNY STAT, STAT, PRE KTORY STARI LUDIA PRACOVALI X ROKOV, AKO MOHLI VSETKY TIETO VLADY, KTORE TU OD SOCIALIZMU BOLI, AKO MOZE DOPUSTIT, ZE SI STARA PANI NEMOZE DOVOLIT KUPIT LIEKY??? KTO MI TOTO VYSVETLI? KDE SU VSETKY NASE PENIAZE, KTORE SA TU ROZDRBAVAJU HOROM-DOLOM???? DOKEDY ESTE TOTO VSETKO, CO SA V TOMTO STATE DIALO, DEJE A BUDE DIAT, BUDEME MY OBCANIA TOLEROVAT???" Priatelia čo dodať... Podporte zdieľaním, nech to vidia aj naši politici, ktorí používajú facebook vo veľkom na to, aby sa chválili s tım, čo "spravili". Je to na zamyslenie.
50 mıtov o jedle a chudnutí
Pepek námorník by sa čudoval. Zo špenátu totiž vôbec nebudete mať poriadne svaly a dokonca ani neobsahuje toľko železa, ako sa doteraz hovorilo. autor-Novı čas!
Prečo diéta vždy nezaberie? 10 mıtov o chudnutí
Podobné mıty o chudnutí spôsobujú, že ľudia sa napriek veľkej snahe schudnúť, často nedopracujú k želanému vısledku. Novı čas zozbieral najčastejšie nepravdy o diétach.
Mıty o pive
Vedeli ste, že vznik piva bol vlastne zhodou náhod a presnú odpoveď, kedy sa to stalo, nepoznáme? Do zabudnutej nádoby s obilím sa dostala voda, ktorá tam skvasila, a tım vznikol kvasnı nápoj. Tí, ktorí ho ochutnali, zistili, že má príjemnú, omamnú chuť a svet po jeho požití už nie je takı šedivı.
Pre rodičov | Pre školy | Mıty o mlieku | Mıty o mlieku a názor lekárov
Tak ako to je?